domů
fotogalerie

Výtvarné centrum

Pracujeme s dětmi až dospěláky v pravidelných keramických a výtvarných dílnách. Dále připravujeme výtvarné akce pro širokou veřejnost se změřením na keramiku, hedvábí, batiku, kresbu, malbu, modelování, výtvarné happeningy, různé alternativní výpaly keramiky apod. V rámi keramicko-sochařských aktivit spolupracujeme s mládeží z polského Boleslawce.

NABÍDKA PRAVIDELNÝCH DÍLEN

Barvička - výtvarka hrou pro děti od 4 do 6 let
Seznámení s výtvarnou tvorbou pomocí příběhů, her inspirovaných světem pohádek i naším reálným světem. Grafomotorické prvky, rozvoj fantazie a vlastní představivosti. Individuální práce i práce ve skupině. Pokud chcete, aby vaše dítě poznávalo svět i jinýma očima a zábavnou formou, jsme tu právě pro Vás. Dílna je realizována ve spolupráci s DDM Libertin Česká Lípa – Ateliér DDM, 2. patro, 1,5 hod/týdně.

Výtvarná dílna - pro děti od 7, (6) let, první stupeň ZŠ
Poznávání a vnímání světa kolem nás výtvarnýma očima a zachycování těchto vjemů výtvarnými technikami. Rozvoj vnímání, fantazie a vlastního vyjadřování. Individuální práce i práce ve skupině. Dílna je realizována ve spolupráci s DDM Libertin Česká Lípa – Ateliér DDM, 2. patro, úterky, 1,5 hod/týdně.

Keramika pro děti - pro děti ZŠ
Modelování a keramická tvorba rozvíjející jemnou motoriku, prostorové myšlení a osobnost. Individuální přístup k tvorbě, technickým i výtvarným znalostem a dovednostem dítěte. Seznámení s různými výpaly keramiky spojené s praktickou ukázkou. Dílna je realizována ve spolupráci s DDM Libertin Česká Lípa – Keramická dílna DDM, 2. patro, čtvrtky, 2 x 3 hod/měsíčně.

Keramika pro mládež a dospěláky
Modelování a keramická tvorba dle vlastních návrhů. Individuální přístup k tvorbě, technickým i výtvarným znalostem a dovednostem. Seznámení s různými technikami tvorby a výpaly keramiky spojené s praktickou ukázkou. 1 x měsíčně od 9 do 14 hod., na výběr více termínů). Dílna v Jablonném v Podj.

Dále nabízíme také kurzy keramiky, točení na hrnčířském kruhu, výtvarné semináře (Tiffany, hedvábí, různé druhy batiky, drátování, vánoční tvoření,..). Tyto dílny realizujeme v dílně v Jablonném v Podj., nebo u Vás, v termínech dle dohody.

Keramická dílna od 1. 9. 2013 působí na těchto místech:
• Ateliér a ker.dílna DDM ČeskáLípa, 2.patro
• Keramická dílna v Jablonném v Podj., Tyršova 488adresa: Litoměřická 47, Dubice, 470 01 Česká Lípa č. ú.: 2801094894/2010  IČO: 270 06 000   tel.: 603 740 717  e-mail: glaserova@centrum.cz © Aneta Františka Holasová 2014 Aneta Holasová anet.holasova@gmail.com